Haftanın en iyi beş 3D çalışması (6-cı sayı)

6

1. İtalyan ressamı Fernando Calamari küçük şehir Volterra`nın (İtalya) mimarlığından ilham alarak, “Cloudy Day” (Puslu gün) isimli resim yaratmış. Eser Vray kullanarak 3ds Max` a yapıldı.

6_1
2. Güneşli İtalyadan daha bir ressam Pasquale Giacobelli – “Allan Kardec – The coder of the Spiritism”isimli eseri ile. Bu 3D karakter-1804 yılında Fransanın Leon şehrinde doğmuş bilim adamı ve filozof, gerçek ismi İppolit Leon Denizar- Rival olan, Allan Kardekdir. Bu kişi ispiritizma alanında çalışmaları ile ünlü ve bu elbette çalışma tarzına da yansıyor. Eser Zbrush ve 3ds Max yardımı ile yapılmış. Görüntüleme – mental ray.

6_2
3. Bu eserin ismi -”Body Builder”dir. Anlaşılan, Çin ressamı Jian Hu, isterse, üç boyutlu grafik severler topluluğunda bulunan tüm unvan ve ödüllere sahip olabilirdi. Onun eseri o kadar harika yapılmış ki, orijinalinden daha doğal gözüküyor (referans resim yukarıdaki sağ köşede) Çalışmada 3ds max, ZBrush, mental ray, Photoshop kullanılmış.

6_3
4. Polonyalı 3D ressam Patryk Habryn, “Starfish umbrella” isimli enfes bir iş çıkarmış. Modelin tam tamına animasyon için yapıldığına dikkat edin. Maya, mental ray, Photoshop ve Zbrush`ın yardımı ile yapılmış.
6_4

5. Eser sahibi – Jose Alves da Silva`dır(Portekiz). Eser A break from Bamboo adlanıyor. Çalışma araçları 3ds max, mental ray, Photoshop, ZBrush`dur.

6_5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bugün dünden daha iyiyiz!

Dersler
Anket

En fazla öğrenmek istiyorum

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...