Düet veya 60 FPS üzerinde kalem ile işlemek mümkün mü?

duet

Harika projede Disney`in en iyi klasik animatörlerinden biri olan – Glen Keane yer aldı. İşte o Denizkızı, Tarzan, Aladdin, Pocahontas ve Canavarı (Güzel ve Canavar) 45 yıl boyunca anime edenin / çizenin ta kendisi!

Şimdi Disney çizgi filmlerini daha çizmediği dönemde (şimdi onları görselleştiriyor) Glen`e talep yok. Ama o sanatçı ve animatörlüğü bırakmadı. Bu yüzden teknik anlayışlı çocuklarla beraber harika bir proje düşündüler – Duet.

Glen sıradan bir kurşunkalemle saniyede 24 görüntü değil (tüm hayatı boyunca yaptığı gibi; hayatı boyunca elini saniyede 24 resme zamanlamak için talim ediyordu ) 60 görüntü çizmek / ”görselleştirmek” zorunda kaldı. Üstelik yalnız kameraya giren şeyleri değil, 720 derecelik tam küresel panoramayı çizmek gerekiyordu.

Bir yıl çalışma 10000`den fazla resim ( bu sadece görünenleri, son sürümüne girmeyenler daha çok), 30 gigabayttan fazla resim sayısallaştırmadan sonra üç dakikalık duygulandırıcı kısa animasyona çevrildi.

Ve anladığım kadarıyla sırada bizi mobil cihazlar için uygulamalar bekliyor. Bu uygulama çizgi filmine paralel dünyaya odaklanmış kameradan baktığımız gibi telefon ekranından bakmamızı sağlayacak. Tabii ki, 3D olmadan olmamıştır.

İlginç Duet animasyonuna aşağıdaki videoda bakınız:

Düet veya 60 FPS üzerinde kalem ile işlemek mümkün mü? için 1 cevap

  • legends Cinematic trailer 5:07 ayağını kaldırıp yere vurduğunda oluşan patlama nın gücünü ben de sanki ayağını yere vurdugunda sadece yer titreyecek kadar bir ğüç varmış gibi geldi yani daha sert daha ğüçlü bir vuruş bekliyorum.ben öyle hissediyorum. nacizane.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bugün dünden daha iyiyiz!

Dersler
Anket

Bilgisayar Grafikleri ile ilgileniyorum

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...