3ds Max Eğitim seti

3d-max-kursu

3Ds Max programı her geçen gün daha da popüler olmaya başlıyor. Kendi projelerini oluşturmak için bu programı profesyonel tasarımcılar, mimarlar, sanatçılar, 3d modelciler kullanıyorlar. Üstelik bu yazılımı bilen uzmanların hizmetlerini, bunu bilmeyen rakiplerinin hizmetlerinden daha çok pahalı hale getiriyor.

Kimin 3d Max ile ilgili birazcık olsa bile bilgisi varsa onun ne kadar güçlü bir araç olduğunu bilir. Aynı zamanda o muhtemelen iç ve dış mekan tasarımı oluşturmak için en iyi araçtır.
Bu program size, gerçek fotoğraflardan seçilmeyen çarpıcı görüntüler oluşturmanıza yardım eder.

Eğer bu programı ne zamansa öğrenmeye çalıştıysanız o zaman kafanızda yüzlerce soru oluşmuştur demektir. Biz bu cevapları kitaplarda, internet üzerinden aramaya, başkalarından sormaya çalışıyoruz. Bütün bunlar, tabii ki çaba ve zaman alıyor. Merak etmeyin, 3d max’i kendi öğrenmeye çalışan her kes bu durumla karşılaştı.

Onun için ben yazdığım 3ds Max eğitim setinde bu programla ilgili tüm bilgileri, yıllarca topladığım tecrübeyi sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Zamanla bu eğitim setine yeni dersler eklenecek. Becerdiğim kadar dersleri sık sık güncellemeye çalışacağım. Umarım size faydalı olur arkadaşlar.

İyi eğitimler.

Derslere geç

 

Bugün dünden daha iyiyiz!

Dersler
Anket

Ekran kartı seçiminiz

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...